Tanıtım

35 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile sadece yüksek kalite tel kanal sistemleri üretimi yapan İspanyol Valdinox firması, günlük 15.000 metre, yıllık 5000 km üretim yapan tesisleri ile tüm Avrupa’da ve ülkemizde hizmet vermektedir.

İnovatif yaklaşımlara gösterdiği değerin bir neticesi olarak, tüm makina parkuru tamamen otonom ve birbirinden bağımsız sistemlerden oluşmaktadır. Özellikle tel kanalın üretim sürecinde galvaniz ve paslanmaz çelik üretim bantlarının birbirinden ayrı olması, üretimden kaynaklı oluşabilecek korozif riskleri minimize edebilmek açısından hayati önem taşımaktadır. Söz konusu husus neredeyse hiç bir rakibinin sağlayamadığı bir kalite standartı olarakta dikkat çekmektedir.

Uluslararası standartların yanısıra, yangın dayanım standartı olan DIN 4102-12’ye göre de üretilen geçmeli tel kanal sistemlerimiz, E30 – E90 dayanım sürelerini de başarıyla karşılayabilen ender firmalar arasında yer almaktadır.

Yüksek taşıma kapasiteleri sayesinde rakiplerine oranla ciddi avantajlar sunan Valdinox geçmeli tel kanal sistemleri, patentli EASYCONNECT yapısı sayesinde, ek elemanı gerektirmeden birleştirilebilmektedir. İstenildiği takdirde ters montaj imkanı saglayan EASYCONNECT bağlantı yapısı, özellikle makina inişleri icin kolay montaj imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda sistemin devamlılığı icin hayati onem taşıyan elektriksel sürekliliği de sağlayabilen EASYCONNECT bağlantı yapısı sayesinde işçilik ve zamandan da ciddi tasarruf edebilmek mümkün olmaktadır.

2018 yılı itibariyle Alist Limited distribütörlüğü altında ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Valdinox firması, sahip olduğu yüksek kalite anlayışı ile Türk tüketicisine yenilikçi çözümler sunmaya ve katma değeri yüksek projeler üretmeye devam edecektir.