Tanıtım

Herşey bir Clik ile başladı…

1995 yılında kurulan Raytech, kablo bağlantı ekipmanları üzerine faaliyet göstermekte olan yenilikçi çözümleri ile tüketicisinin güvenini kısa zamanda 40’dan fazla ülkede kazanmayı başarmış bir İtalyan firmasıdır. Milano yakınlarında sahip olduğu 20.000 m2’yi aşkın tesislerinde tamamen yenilikçi teknolojiyi dikkate alarak ürün geliştirmekte olan Raytech, kablo bağlantı ekipmanları üzerine en iyinin öncüsü olarak bilinmektedir.

Geliştirdiği jel bağlantı ekipmanları ile, hızlı olduğu kadar zararsız da olabilen, aynı zamanda defalarca kullanılabilen ürün yelpazesi sunan Raytech, IP koruma değerlerini en yüksek seviye olan IPx8 sınıfında müşterilerine sunabilmektedir ( 10 bar basınç altında çalışabilir ).

Aynı zamanda uluslarası standartları dikkate alarak titizlikle üretim yapan Raytech, kendi bünyesinde sahip olduğu laboratuarları ile gerek fiziksel gerek ise kimyasal testlerini başarı ile gerçekleştirmekte ve sertifikasyon süreçlerini buna uygun olarak sağlamaktadır.

Zayıf akım kadar, orta ve yüksek gerilim bağlantılarında da öncü firma konumunda olan Raytech, geniş ürün grubu ve sahip olduğu yenilikçi çözümler ile tutku ile bağlı olduğu gelişimini sürdürmeye devam edecektir.