TurkishArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Hakkımızda-Eski

Anasayfa » Hakkımızda-Eski

Güvenilir ve

Yenilikçi

Çözümler.

Alist Limited olarak biz projelerinizin ihtiyaç duyduğu yenilikçi çözümler üretiyor ve siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Elektrik malzemeleri üzerine uzmanlaşmış kadromuz, projelerinizin ihtiyaç duyduğu ürünlerin en hızlı ve doğru şekilde sizlere tedariğini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yeni ürünler ile distribütörlük ağımızı her geçen gün genişletmeye ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz güncel firma listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Connecting brands and ideas

Our True Passion

Every great dream begins with a dreamer. Always remember, you have within you the strength, the patience, and the passion to reach for the stars to change the world.

Everyone Stays Happy

Time for A Change

To raise new questions, new possibilities, to regard old problems from a new angle, requires creative imagination and marks real advance in science.

Hizmetlerimiz

Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz bütün ürünlerin en iyi fiyat ve kalite oranı ile satışını gerçekleştirmekteyiz.Hem yenilikçi hem de geleneksel pazarlama alanlarında distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz markalarımızı en iyi şekilde tanıtmaktayız.Sattığımız her ürünün her zaman arkasındayız! Ürünlerin montajı ile ilgili karşılıcak problemler ve üretim hataları ile ilgili her konuda müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.Türkiye’de ki projelere değer katabileceğine inandığımız ürünlerin Türkiye distribütörü olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Türkiye’de ki değerli markalarımızın yurtdışında ki satış ve pazarlama organizasyonlarını ve ihracatlarını gerçekleştirmeyiz.Müşterilerimizin ürünlerimiz ile ilgili her türlü teknik sorusuna 7/24 cevap vermekteyiz.

MARKALARIMIZ VE ÜRÜNLERİMİZ İLE İLGİLİ

Her Türlü Talebiniz İçin Bize Ulaşabilirisiniz.