TurkishArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Little Joint Serisi Yenilendi!

Little Joint Serisi Yenilendi!
30.10.2018
157

Uzun zamandır beklenen yeni Raytech Little Joint serisi ile artık her türlü dış mekan bağlantınızı ekstra bir ürüne ihtiyaç kalmadan gerçekleştirebileceksiniz! Özellikle dış mekan aydınlatma armatürü montajlarında tercih edilen Little Joint bağlantının en hızlı ve en güvenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Siyah Renk Alternatifi

Butün Little Joint serisi mevcut “açık gri” renginin yanı sıra “siyah” alternatifi ile de karşınızda. Özellikle kablo rengi ile uyumlu istenen bağlantılarda en çok aranan renk olan siyah renk alternatifi ile artık Little Joint serisi çok daha estetik!

Her Bağlantı İçin Uygun

Önceden sadece lineer bağlantı yapılmasına izin veren Little Joint serisi, artık “Y” ve “X” modelleri ile sizlere 3 farklı bağlantı seçeneği sunmaktadır. 1 giriş – 1 çıkış, 1 giriş – 2 çıkış veya 1 giriş – 3 çıkış alternatifleri ile her türlü bağlantıya imkan vermektedir. İçinde hazır gelen jel dolgu ve bağlantı klemensiyle 1 ila 4 mm2 kesit alanına sahip kabloları rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Bağlantı için gerekli klemensi ve rakor uçlarıyla set halinde gelen bütün Little Joint serisi ürünleri sahada bütün ihtiyaçlarınızı olabilecek en hızlı şekilde karşılamak için tasarlandı!

Little Joint Artık IP69K!

IMQ test laboratuvarları tarafından gerçekleştirilen en son laboratuvar testlerine göre artık tüm Little Joint ürünleri EN 50393 standartları kapsamında IP69K su sızdırmazlık sertifikasına da sahiptir! Bir elektrik malzemesi için alınabilecek en yüksek değeri ifade eden IP69K, ürünlerin kısa mesafeden ve her açıdan yüksek basınçlı su jetlerine dayanabileceğini ifade etmektedir.

Raytech’in ürettiği bütün jel bağlantı ürünlerinin içeriğindeki özel jel bileşimi sayesinde yüksek korozif ortamlarda (tuzlu su, toprak altı, vs.) kullanıldığında dahi 50+ sene içerisinde istediğiniz zaman bağlantıya müdahale edebilme ve tekrar kullanabilme şansınız vardır.Ürünlerin seçiminde yardımcı olabilmemiz adına bizlere aşağıdaki telefon ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

[email protected]

+902163225050